| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea invia un singur artist, care ar fi ala?
Da' nimeni nu-l vrea pe Freddie Mercury :( doar eu...
http://www.youtube.com/watch?v=_Jtpf8N5IDE

37 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Chuck Norris sau Justin Bieber big grin

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Mai bine o fuziune din cei doi.

| ombladon a răspuns (pentru neluL):

Sunt morti?

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce iese? un Chuck Norris fara oua cu glas pitigaiat laughing

| neluL a răspuns (pentru ombladon):

Noop! big grin It's a joke

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Ok, n-am sa te intreb de unde stii ca n-are oua;)) dar cam asa ceva ar iesi.
Eu mi-l imaginam cam asa
http://i.imgur.com/abMnV.jpg

| Dumnezău a răspuns:

Pe Dali, ca sa-i dau doua dupa ceafa si sa-i rad mustata de artsy-fartsy pretentios.

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Măcar era șmecher.

| Holocaust a răspuns:

Zdzislaw Beksinski...sau Antoni Gaudi.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ronnie James Dio si i-as lua si karma ca sa fiu sigura ca nu mai moare atat de tanar

| anonim_4396 explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Fie cum spui tu, dar vezi ca ai luat karma limbii romane, o omori laughing

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te-n *** mea.pentru chestia asta ai sa vezi tu.te iei de mine pentru un *** de greseala

| anonim_4396 explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Ma, stiu ca duci lipsa de... dar totusi, sunt alte moduri mult mai inteligente prin care o poti cere, stii? big grin si ce am sa vad? am iesit de mult timp la pensie, gata trolling-ul de satanist; am vazut ca intr-o intrebare, ai lins clanul intre buci, n-ai pic de demnitate in tine, lasi loc numai de banane, iti intra pe toate gaurile posibile si imposibile.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi femeie te-ai luat de mine aiurea pentru o greseala, nesimtirea troneaza la tine dar nu e problema.o sa faci si tu o greseala intr-o zi and i'll be waching you

| anonim_4396 explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Eu glumisem cu tine da' daca esti asa proasta, n-am ce-ti face. Nici sa nu dormi noaptea, sa stai cu ochii pe mine ca arat bine, pentru asta sunteti fanii meiwinking cate kilograme ai acum? rolling on the floor ai atins suta? laughing

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru anonim_4396):

Off draga daca as avea inteligenta ta m-as arunca de la etaj.glumele astea le facea mamaie cand si-o tragea cu vrejuwinking

| vali1985 a răspuns:

Michael Jackson.

| PedoBarbie a răspuns:

Pe mult prea celebrul Chuck Norris şi pe Phoebe Tonkin de la H20 şi TVD.
PS: Îmi place Freddie Mercury.
Pe curând!

| OOOLEOOO a răspuns:

Bob Marley.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe Hitler, ca să-l omor din nou.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Wazzup jewish boy? Hitler te-a impresionat?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A impresionat o lume întreagă, într-o manieră sau alta. Dar citește și partea răspunsului meu care se află dincolo de virgulă...
Hitler a fost și pictor, deci se încadrează în cerințele întrebării tale. Oricum, știam că toți vor numi cântăreți. Lumea duce lipsă de imaginație. Sau cunoștințe.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De asta am si pus artisti, ca se incadreaza mai multe domenii.
Am citit si ma intrebam daca nu cumva, ai construit masina timpului. Apropo, nu toti au spus cantareti.

| IMINENT a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau poate le place mai mult aria muzicala si la ea s-au gandit prima data.
In fond, maui cere doar un singur artist, daca cerea mai multi, erau pomeniti si pictori, sculptori, arhitecti, scriitori etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fuego?

Răspuns utilizator avertizat
| Cat a răspuns:

Freddie Mercury.

| IMINENT a răspuns:

Pavarotti, el e boss.

| danteewerr a răspuns:

Leonardo Da Vinci, un super artist!

| METALL2000 a răspuns:

Michael jackson thinking

| inuca97 a răspuns:

Whitney houston

| Anuzzyka2000 a răspuns:

Michael Jackson sau Elvis Presley

| Vlady_7622 a răspuns:

Freddie...cu siguranta el...cea mai buna voce masculina pe care am auzit-o vreodata. O sa-l iubesc si o sa-l respect mereu.Traiasca Queen!

| Chimistul a răspuns:

Michael jackson

| elenanicoleta1 a răspuns:

Inna sau michel jakson te rog funda