| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea invia un singur artist, care ar fi ala?
Da' nimeni nu-l vrea pe Freddie Mercury :( doar eu...
http://www.youtube.com/watch?v=_Jtpf8N5IDE

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Măcar era șmecher.

| IMINENT a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau poate le place mai mult aria muzicala si la ea s-au gandit prima data.
In fond, maui cere doar un singur artist, daca cerea mai multi, erau pomeniti si pictori, sculptori, arhitecti, scriitori etc.

Răspuns utilizator avertizat
| elenanicoleta1 a răspuns:

Inna sau michel jakson te rog funda

| PedoBarbie a răspuns:

Pe mult prea celebrul Chuck Norris şi pe Phoebe Tonkin de la H20 şi TVD.
PS: Îmi place Freddie Mercury.
Pe curând!

| Chimistul a răspuns:

Michael jackson

| Vlady_7622 a răspuns:

Freddie...cu siguranta el...cea mai buna voce masculina pe care am auzit-o vreodata. O sa-l iubesc si o sa-l respect mereu.Traiasca Queen!