| Samariteanul a întrebat:

Daca ai putea sa fi altcineva pentru o zi cine ai vrea sa fi si de ce?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu îmi amintești de "Dumnezeu pentru o zi". ))

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As vrea sa fiu mai multe persoane incat sa imi pot satisface nevoile/dorintele emotionale, sexuale, rationale, nu pot alege o singura persoana

creierul are urmatoarele nevoii

creierul reptilean = sexuale,supravetuire desi as vrea sa fiu dorian popa,ronaldo
creierul emotional = sa fiu Shakira, sa iubesc, sa simt iubirea la maxim, sa fiu populara, sa am multi admiratori
creierul rational = Richard dawkins, Stephen Hawking

| Freya1 a răspuns:

Nu am o persoana anume dar presupun ca una mai cerebrala cu cativa banuti in plus si cu un viitor mai bun

| LoveSleep a răspuns:

Arsenie Boca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as vrea sa fiu altcineva.

| 393Dan a răspuns:

Justin Bieber sau Cristiano Ronaldo. Ca sa ies afara si toate fetele sa se ia dupa mine big grin Sa-mi i-au cardul si sa ma distrez toata ziua pe banii lor. Mi-as satisface toate poftele si mi-as indeplini bucket list-u intr-o singura zi happy
Dar tu? cine ai vrea sa fii si de ce?

| Samariteanul explică (pentru 393Dan):

As vrea sa fiu un om mai prost...stiu cum suna, insa macar oamenii aia nu-si fac griji si sunt mai fericiti.Eu fiind mai constient de anumite lucruri(viata nu e roz) sunt de multe ori trist...

| 393Dan a răspuns (pentru Samariteanul):

Da te-nteleg. Eu la fel cate-odata imi doaream asta cand eram la scoala. Fara minte, dar popular.

| munteanuionvictor a răspuns:

Un om bogat și deștept. Ca să-mi îndeplinesc mai multe dorințe.

| Victor453 a răspuns:

Poate am dorinta stranie)) Dar as vrea sa fiu o zi un om bolnăjior, adica psihopat, schizofrenic, daun etc. Imi este interesant ce simt acesti oameni, ce gindesc, ce sufera, prin ce trec. Deoarece multi se bat joc de ei, din pacate(( Si eu vreau sa-i inteleg pe ei, sa spun altora prin ce greutati trec aceste persoane zi de zi

| leapșa a răspuns:

Bill Gates- vreau sa-i vad si eu casa aia fitoasa.