| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea sa iti petreci 3 zile cu o vedeta ( masculina) care ar fi aceea : Luke Mitchell ( Will - h2o sez 3 ), Zac Efron, Justin Bieber, Robert Pattinson sau Michael Musso?

34 răspunsuri:
| LittleLittleMarmaid a răspuns:

Robert Pattison.:X sau Justin Bieber.:X

| FucktheSystem a răspuns:

Poi din lista sa zicem luke mitchell [desi nici unu din lista nu ma atrage]
Dar eu normal l-asi alege pe Billie Joe Armstrong [green day]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin bieber, e superb, daca ii vezi fosta iubita lesini de ras e urata cu spume
laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin Bieber looogic love struck big grin

| T30D0RA a răspuns:

Niciunul oh go on

| DeXxa a răspuns:

Michael Musso, mi se pare mai amuzant, deci o sa ma inteleg cu el laughing

| paramore a răspuns:

oh go oneu il aleg pe iubitul meu dintre toti astiahee heeva las pe voi sa stati cu eibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dem Radulescu, Puiu Calinescu si Jean Constantin si alte vedete autohtone care au fost, sa le fie tarina usoara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robert pattinson - arata ca un adevarat barbat...nu ca metrosexualii din ziua de azi... yack

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luke Mitchell :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robert pattinosn normal :X:X il adooorrr

| ralucutza_9583 a răspuns:

Vedeta ar fi justin bieber

| Brianariri a răspuns:

Justin Bieber love struck kiss

| Brianariri a răspuns:

Justin Bieber love struck kiss e si normal

| adela100sweet a răspuns:

Lustin bieber

| c0rinutza a răspuns:

Zac Efron sau Justin Bieber

| 100 a răspuns:

Justin Bieber

| Mary Marry a răspuns:

Chiar daca nu sunt fana a niciunuia dintre ei peace sign il aleg pe Luke Mitchell sau pe Michael Musso.Pe restul nu pot sa ii sufar mai ales pe Justin Biberonberhee hee

| Cosmina_1622 a răspuns:

Justin bieber cu toate ca nmn nu-l suporta :Xlaughing)

| bfvhjcv a răspuns:

Cred ca e mai mult decat logic ca Justin Bieber :X:X=p~e cel mai frumos baiat EVER:X:X

| bfvhjcv a răspuns:

Cred ca e mai mult decat logic ca Justin Bieber :X:Xe cel mai frumos baiat EVER:X:X

| RoOxi a răspuns:

Justin Bieber love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o sa aleg din lista ta, imi pare rau. Vedeta ar fi Michael Jackson, daca ar mai fi trait.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Mary Marry : buna asta bunarolling on the floor cu justin biberonberrolling on the floor)
Deci nu am nimic cu el personal dar asta chiar ma amuzatrolling on the floorrolling on the floor)))

| Smileee a răspuns:

Justin Bieber love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin bieber, ceilalti sunt prea invarsta

| AnYkA52 a răspuns:

Justin bieber

| Kqzu97 a răspuns:

Luke Mitchell love struck si Zac Efronlove struck

| Alee_6805 a răspuns:

Fiindca nu e aici persoana pe care as vrea sa o aleg, il aleg pe Justin Bieber