| rogvaiv10 a întrebat:

Daca ai putea sa iti schimbi viata cu cineva, cu cine ar fi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ai pus câteva întrebări foarte interesante, felicitări!
Hmmmthinking în mitologie Luna, era o zeiţă care era cunoscută pentru numeroasele sale aventuri amoroase, însă se spune că l-ar fi iubit enorm de mult pe Endymion şi că iubirea dintre ei ar fi fost magică, astfel razele de lumină ale Selenei cad peste muritorii care dorm, iar săruturile ei cad peste dragostea sa, Endymion.
Selene seamăna cu o femeie tânără, cu o față extrem de albă, care călătorește într-o caleașcă de argint, trasă de doi cai.
Atunci când această zeiţă domneşte pe cer fiind lună plină, nopţile mele sunt agitate şi nu e nicio cale să pot dormi, aşa că eu mi-aş dori să schimb viaţa măcar pentru o perioadă cu a ei.Să domnesc printre atâtea corpuri cereşti arătându-mi măiestria...

Dar asta e imposibillaughing
Vacanţă plăcută!

2 răspunsuri:
| ๓itนpitน a răspuns:

Nu vreau sa ma schimb

| denisafolea a răspuns:

Cu Nina Dobrec