| ἶῆfἶῆἶƮყ a întrebat:

Daca ai putea sa schimbi viata cu cineva pentru o zi sau mai multe cine ar fi si de ce?

4 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Presupun ca cineva din familia Rothschild

| Staind a răspuns:

Cu nimeni.
Pentru ca din exterior vezi doar ce-ti place. L. are bani, masina, casa, familie, putere si ce-o mai fi. Iti place asta, vrei si tu in locul lui. Dar e impotent, n-are fierea, 3 degete de la picioare si e pe cale sa orbeasca. Dar nu se vad astea. Si nici sacrificiile facute.
Amen.

| DeathOfDreams a răspuns:

Câteodată mi-aș dori să fiu un suflet iar în fiecare zi să posed un alt trup.
La un interval de câteva zile, sau câteva săptămâni. Destul încât să trec prin experiențele altora și să ajung în punctul în care să apreciez ceea ce am cu adevărat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar asta ar presupune sa am si talentele acelei persoane ca sa am viata lui, nu? Cu o cantareata sau o persoana care are voce ca sa pot sa fredonez toata ziua melodiile preferate. Eventual si pe strada, mi-ar placea maxim. Dar asa csf, sunt afoana laughing