| Raniaa a întrebat:

Dacă ai putea să-ți comanzi visele, ce ai dori să visezi astăzi?!

56 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ca Arsenal castiga campionatul!

| Raniaa explică (pentru Drimmero):

Harsenal, Varsenal... nici în vis nu te lasă rolling eyes

| Drimmero a răspuns (pentru Raniaa):

Mai degraba as vrea sa fie o realitate, nu doar un vis de-al meu.
PS Scrie-i corect denumirea, nu ti-a facut nimic echipa!

| Freya1 a răspuns:

Pe cineva care sa imi spuna ca de azi inainte orce visez frumos mi se implineste si sa se si intample

| OldSoul a răspuns:

Ideal ar fi sa visez viata mea peste 10-15 ani.
Sa stiu ce am de facut in continuare.

| RainmakerX a răspuns:

Viitorul happy

Numerele la loto sunt dificil de tinut minte dar rezultatele unor meciuri de fotbal ar fi destul de ok laughing Poti sa joci in progresie la pariuri.

Daca prima varianta nu e posibila atunci ar fi ok si o plimbare pe munte. Nu imi place aglomeratia...

| sofisis a răspuns:

Ca zbor

| Xelon a răspuns (pentru sofisis):

Ai de la mine 1 bilet la wizzair(am buget mic) happy.
Nu de alta, dar imi place sa indeplinesc vise happy

| sofisis a răspuns (pentru Xelon):

E ok si wizz. Nu fac nazuri laughing) Important e unde ma trimiti, ca daca ma trimiti la Cernobil, nu mersi. laughing)

| Xelon a răspuns (pentru sofisis):

Eu ma gandeam la un stat african big grin

| sofisis a răspuns (pentru Xelon):

Bun si asa. Am auzit ca sunt in plin progres tehnologic si turistic happy

| Lioana a răspuns:

As vrea sa visez solutiile pentru toate problemele mele.

| Seba2013 a răspuns:

Nu imi place sa traiesc din vise, dar daca ar fi sa visez unele lucruri, as vrea sa fie astea. As vrea sa visez cand eram mai mic si ma jucam in oraselul meu care era ca un parc. Iniante totul era verde, curat, ordonat, multi copaci si parca clima era clima. Oamenii se strangeau sa faca curat in cartier, era un civism foarte frumos.
Lumea era toata a mea, parca totul era un festival. Oameni veseli, magie, jocuri, apa, ghetus, cazemate, prientenie, calatorii(chiar si pana in spatele blocului), vecini ospitalieri si misteriosi. Eram asa de multi copii cu spirit de creativitate ca tot timpul era ceva nou si o multitidine de optiuni care mai de care apetisante. Ne jucam cornete, fotbal, de-a v-ați ascunselea, ascunzatoarea, mija. Eu odata am pus tot catierul sa ma prinda intr-un perimetru de 3 blocuri. Si toti erau seriosi, se implicau in urmarirea si prinderea mea. M-am si casatorit cu o fata asa in joaca dar noi simteam la modul serios, ba chiar prietenii ma invideau(vorbeau despre casatorie vreo saptamana) si eu ma rusinam. Ne suiam in copaci, ne bagam in gradini ca sa urmarim fetele, iar ele smecherele stiau. Atunci gradinile erau foarte ingradite si frumoase, ca sa intri iti trebuia mult curaj. Si plus suspansul acela ca se spunea ca acolo era un om rau si sa nu intram niciodata in gradina aia. Nu mai spun ca ne-o descoperit omul rau, si eu nici acum nu pot sa imi dau seama cum am putut sa sar un gard ghimpat de vreun metru si ceva din doua miscari. Important este ca prietenul meu o reusit sa dea fata in fata cu fata aceea.
Nu iti mai spun ca eram fotbalist, eram un sportiv faimos in oras, toti veneau sa ma strige sa ne jucam fotbal, fara mine nu se simteau bine, eu eram spiritul jocului, cand faceau alegerea se bateau pentru mine. Eram un dumnezeu pentru ei, pentru ca aveam calitati. Nu iti mai spun intamplari din fotbal, ca nu mai termin.
Si in general prietenii din copilarie, fata lor nevinovata, dornici la inventive, aveam o prietena(asta era vecina de la etajul 2) care ma facea sa ma simt print. Eram copii deschisi si implicati. Soramea in pat cu mine vazand desene animate, detalii de astea.
Sau cand ieseam pe balcon, si vedeam copiii ca se jucau afara, iar eu cu nerabdarea aceea sa ies afara sa ma joc cu ei. Detalii de astea....astea ma insufletesc si imi dau putere. Astia sunt intamplari, dar eu as vrea sa le visez si sa traiesc starea aceea.
Aaa da si mai vreau sa o visez pe Victoria18 alias Anastasia, Alice si toate astea, regina intr-un castel medieval, care se ocupa de prosperitatea locuitorilor. Iar eu eroul ei, un om valent care o impresioneaza si ii provoaca invidie.
Scuze ca am scris prea mult, dar eu cand ma implic in ceva, nu ma mai opresc, devin obsesionat. Tocmai de aceea nu vreau sa deschid subiecte noi.

| Golyat18 a răspuns (pentru Seba2013):

No nu mai spune.

| Theo94 a răspuns:

In afara de a prevesti sau de a evita cosmaruri nu-mi doresc sa fac asta ca oricum nu obtin ceva concret din ceea ce visez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inmormantarea fostului

| Raniaa explică (pentru anonim_4396):

Cu pomană cu tot?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu-mi pasă ce visez. laughing)

| Raniaa explică (pentru anonim_4396):

Câtă sensibilitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raniaa):

Prefer realitatea. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As visa un prieten care mi-ar spune ca cea mai proasta decizie este sa cred ca sunt in viata, cand de fapt sunt adormit si visez in patul meu. happy

| Victoria18 a răspuns:

Ca sunt in bratele baiatului pe care il iubesc

| Raniaa explică (pentru Victoria18):

Nu ar fi mai plăcută treaba în realitate?!

| Golyat18 a răspuns (pentru Victoria18):

Da, stiu ca te referi la mine dar las-o mai moale...

| Raniaa explică (pentru Golyat18):

Îh! Corazon-ul arde. rolling eyes

| Golyat18 a răspuns (pentru Raniaa):

Doar de la Golyat18 arde... dupa cum vezi am lovit una si a raspuns alta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Golyat18):

Don Juan, faci spam aiurea.

| Golyat18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti vand un pont: pe un baiat mai rau il doare tacerea decat sa-i dai o palmawinking

| Raniaa explică (pentru Golyat18):

Fii cumințel și dormi!

| teo530 a răspuns:

O premoniție că o sa câștig ceva sau un cod pe care să-l bag și să câștig; sex cu o bunăciune; că mă urmărește ceva că într-un film horror și să mă sperie așa de rău încât să ud destul de mult patul?

| teo530 a răspuns:

Mersi Ramiaa pentru apreciere?

| Raniaa explică (pentru teo530):

Rania, mâzgălit mic. waiting

| munteanuionvictor a răspuns:

Că sunt în excursie în Noua Zeelanda.

| Xelon a răspuns:

Mecla lui Dragnea schimonosita de duerere in momentul in care arde in flacarile iadului happy
Tu?

| Raniaa explică (pentru Xelon):

Oh stop it, tu și visele tale romantice day dreaming
Acum, tot mormanul acela de cărți pe care cică trebuie' să le știu "ca pe apă" hypnotized

| Xelon a răspuns (pentru Raniaa):

Hai,mah!
Imi puteai cere mie ajutorul sa te invat ...chiar nu este asa greu sa memorezi 56 de carti.
Stai, tu faceai referire la carti de alea cu pagini, eu credeam ca la alea de poker big grin Nu am mai vazut carti de alea de pe vremea bunicii, demodata mai esti big grin
Spor la tocit ochii happy

| Danişor a răspuns:

Calculatoare, camioanee

| Nevroza a răspuns:

Sex cu una buna, clar. Daca as avea abonament la vise, doar asta as vrea

| Raniaa explică (pentru Nevroza):

Uh! Unul nelimitat day dreaming

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Fantezii...

Răspuns utilizator avertizat
| vjr1979 a răspuns:

Sa zbor. Am mai visat, dar as vrea mai des.

| NicolaMaria02 a răspuns:

Ca am iubit

| Layyla a răspuns:

Numerele de la loto, să fie ceva practic laughing

| Raniaa explică (pentru Layyla):

Facem jumi-juma câștigulbatting eyelashes

| Layyla a răspuns (pentru Raniaa):

Normal kiss

| AnotherHuman a răspuns:

Sex cu jennifer lopez big grin

| Raniaa explică (pentru AnotherHuman):

Cu manuela nu-ți mai place :-s

| Arrrinaaaaaaa a răspuns:

Ca sunt iubita.

| cefaciboss a răspuns:

Eu mi-as dori sa visez ca am o multime de fete pe langa mine si toate sa ma placa.

| Adrian_Ady_1991_7utg a răspuns:

Impacarea cu fosta iubita