| Biankka a întrebat:

Dacă ai putea schimba orice în viaţa ta, ce ai schimba?

Răspuns Câştigător
| FUCKy0u a răspuns:

Nimic.Am o viata minunata si am invatat sa ma bucur de ea in fiecare minut chiar daca am trecut prin greutati.Am invatat sa zambesc si sa cred ca ziua de maine va fi mai buna.Deci nu asi schimba absolut nimic, pentru ca orice schimbare duce la o alta si la o alta...si tot asa.

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As schimba cateva greseli facute in trecut

| raluca0306 a răspuns:

Nu cred ca as schimba ceva, poate doar liceul.

| valentingb a răspuns:

Trecutul.

| Delicacy a răspuns:

Cana cu cafeathinking

| Klaryssa a răspuns (pentru Delicacy):

Woow! rolling on the floor Am ras cu lacrimi cand ti-am citi raspunsul! laughing Originalwinking

| Klaryssa a răspuns (pentru Delicacy):

Nothing! Daca as schimba tara nu as mai fi cunoscut persoanele la care tin cel mai mult aici, probabil mi-as indrept greselile, nu as fi luat 3 -ul ala la mate si cam atat thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mi-aş îndrepta nişte greşeli pe care le-am făcut în trecut.
Poate m-aş pocăi, nu ştiu.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș schimba becul lămpii de birou că e ars de câteva ore.

| neca a răspuns:

Sa locuiesc altundeva ar fi dragut

| TashaUhm a răspuns:

Nimic!

| whattt a răspuns:

Aproximativ tot in afara de familie

| Wongraven a răspuns:

Doar profa de chimie, cer prea mult?! sad

| JustAKiss a răspuns:

O parte din trecut....Mai exact as evita sa ma leg sentimental de niste persoane care nu merita nici macar sa te uiti la ele si as trata oamenii exact asa cum m-au tratat ei pe mine.

| gabyH a răspuns:

Faptul ca m-am nascut in Romania!