| Noname37373737 a întrebat:

Dacă am intrat la facultate și nu de abia azi m-am cautat pe site și am văzut că îs admis. Acolo scria ceva de înmatriculare pe 16, 17 septembrie și zicea că neînmatriculate atrage după sine nealocarea unui loc în programul de studii solicitat.
Asta înseamnă că m-am înscris degeaba nu? Că n-am loc? Că nu-s elev acolo sau ceva gen?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Suna la secretariatul de la ei, chiar in momentul asta si vezi daca se mai poate face ceva.

| Celcestietot a răspuns:

Asta inseamna ca trebuie sa iti schimbi numerele de la masina.

| Noname37373737 explică (pentru Celcestietot):

Eu chiar îs nedumerit, n-am chef de glume acumhappy

| Celcestietot a răspuns (pentru Noname37373737):

Pai, daca nu esti inmatriculat, esti neinscris, practic nu existi in baza lor de date. Daca esti admis, ai loc acolo; vorbeste la secretariat, ca sa iti spuna doamnele cum sta treaba, cel mai bine asa happy.

| Grinti a răspuns:

Înseamnă că nu ești student în anul universitar 2020-2021, adică nu te-ai înscris la facultate. Asta înseamnă comoditatea.

| Noname37373737 explică:

Scuze de greșeli, autocorectoul?‍♂️