| IAmTheQueenOfTheWorld a întrebat:

Dacă am media sub 10 la purtare, nu mă mai primeşte niciun liceu? O colegă de-a mea are probleme mari, şi se poate să am şi eu din cauza ei.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te va primi alt liceu cu colegi mai rai si comportament de categoria notei tale.

| Seepty a răspuns:

Te va primi, dar nu la orice fel de liceu ci la unul mai special, dar nu cred ca iti va scadea nota la purtare daca nu ai facut nimic rau si este doar vina prietenei tale.

| IAmTheQueenOfTheWorld explică (pentru Seepty):

laughing Faza e că am făcut, dar acum câteva luni. Directoarea i-a luat parola de la facebook colegei mele, pentru a se uita în conversaţiile ei, şi acum câteva luni am vorbit nişte lucruri cu colega mea pe care dacă le-ar vedea aş fi un om mort.

| andrei1237 a răspuns:

Te va primi, dar te va primi unul mai slab.