| minime3 a întrebat:

Daca am un laptop vechi de 13 ani, un Samsung, credeti ca mai face fata sa lucrez in diferite programe pe el, in cadrul unui curs? Il tin permanent in priza, bateria nu mai este buna. Credeti ca ma v-a lasa in timpul lucrului? Cat de bune sunt laptopurile Samsung?

1 răspuns:
| Batmanel a răspuns:

Nu ai mentionat specificatiile, dar daca nu e un laptop de top din perioada respectiva, nici daca are i7, nu merita sa-l imbunatatesti (cu un ram si ssd).
Cumperi mai ieftin un laptop mai modern la mana a doua, care zboara fata de ce ai deja.