| Vulpița123 a întrebat:

Dacă ar fi acum sfîrșitul lumii, ce ai face?

Răspuns Câştigător
| angemon500 a răspuns:

MAS speria asa de tare incat as muri inainte de sfarsit

6 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Pe discovery este o emisiune cu oameni, care nu fac nimic toata viata etc.Si parintii apeleaza la ala a cui este emisiunea, Parintii sau cineva il trimite undeva si cei de la emisiune insceneaza un accident sau ceva de genu, ii dau somnifer vreo 2 zile, il duc intro padure etc.Si acolo ii insceneaza sfarsitul lumii.Nu stiu cum se numeste emisiunea am vazut doar 2 episoade doar este foarte interesant.Fac asta pentru ca sa ii trezeasca la realitate din viata lor de nimic, lenesi.

| DouaPuncteD a răspuns:

As medita la nemurirea sufletului.

| MateiSebastian a răspuns:

Aș lua un bilet în primul rând, să nu pierd acțiunea. happy

| Green66 a răspuns:

Aș intra pe facebook să dau check-in.

| EchoDemon a răspuns:

Nu as face nimic, m-as speria.

| ℓσяєภยş a răspuns:

L-as saruta pe baiatul de care-mi place, as merge in oras cantand in gura mare si as fura haine/parfumuri/bijuterii scumpe din magazine fara sa-mi pese ca ma vede cineva