| MarkusRay a întrebat:

Daca ar fi posibil sa..., dintre urmatoarele enumerate ati alege sa :
- faceti sex cu persoana/le care va plac/e cel mai mult ( asta intr-o vila luxoasa );
- sa mergeti la un concert in care sa cante formatia sau cataretul preferat ( concertul e moca pentru dv. );
- sa plecati intr-o excursie in care sa vizitati 3 dintre locatiile voastre preferate, oriunde s-ar afla ele in lume ( moca si asta desigur );
- sa poti ajuta sau salva o persoana draga ( indiferent de problema ).

Fiti sinceri!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

ExcursiadroolingNu imi place zgomotul ca sa ma duc la concert, nu pot reinvia mortii si nu sunt pregatita pentru o experienta de genul

| TeoPT a răspuns:

1. Sa pot ajuta/salva o persoana draga. Pentru mine asta e cel mai important.
2. Sa merg la un concert.
3. Sa fac sex cu. si ce mai e pe acolo smug
4. Excursia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Mi-a plăcut cum te-ai oprit la punctul 3 laughing.

| MarkusRay explică:

Am vrut doar sa alegeti ceva. Nu doream comentarii sau schimbari.

| MarkusRay explică:

Era doar idee... vroiam doar sa stiu ce ar alege lumea cel mai mult... si intr-un fel trebuia sa fac mai simpla intrebarea ca sa aveti libertatea de a alege.
Ma rog, nu mai conteaza acu.

| pixieroxx a răspuns:

Sincera sa fiu...aleg concertul pentru ca imi doresc fff mult sa merg la un concert cu trupa mea pref:X:X:X