| Emylutzhu a întrebat:

Daca ar fi sa alegi sa mori tu sau sati moara toti cei dragi tie ce ai alege?

Răspuns Câştigător
| Bulina_4880 a răspuns:

Eu. Ce rost mai are sa traiesti daca nu-i ai alaturi pe aia la care tii?happy.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

As alege sa moara cel ce ma pune sa iau o decizie.

| a1doru a răspuns:

Eu as zice; toata lumea sa traiasca, numai noi sa nu murim rolling on the floorrolling on the floor

| AlinaaAli a răspuns:

Asta e cam nasol! mi se rupe sufletul numai cand ma gandesc!sad
cred ca as innebuni sa ma puna cineva sa aleg mai ales intre mine si parinti sau eu si iubitul meu!
nu neaparat pentru ca mi-ar fi fica! ci pentru ca ii iubesc asa de mult incat as prefera sa mor eu si sa traiasca ei, dar cred ca as murii de durere inainte sa imi faca cineva ceva, stiind ca eu o sa mor si o sa ii las acolo si nu o sa ii mai am langa mine niciodata!
si gandindu-ma cat o sa sufere ei apoi!
Doamne ca imi dau lacrimiletongue
nu ai putut sa intrebi altceva?
cred ca nu exista cruzime mai mare pe lume decat sa iti faca cineva asa ceva!

| AndreeaRox a răspuns:

Eu