| SilentRain a întrebat:

⋆ Daca ar fi sa schimbi ceva in viata ta, ce ai schimba? ⋆

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

⋆ Daca ar fi sa schimbi ceva in viata ta, ce ai schimba? ⋆
am fi facut mai multe lagare de concentrare in masa, cred ca erau prea putine dar fiind faptul ca nu sunt doar la muzeu rasele inferioare

| Freya1 a răspuns:

Pfff tot.
Alegerile, gandirea, sufletul...

| PersonajFictiv a răspuns:

In viata mea thinking
contul bancar cu ala a lui Pablo Escobar, as schimba si casa cu a lui Will Smith, etc.
Intotdeauna se poate mai bine.

Fac si astea parte din viata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi schimbat anumite lucruri in urma cu ceva timp.Acum nu cred ca mai are vreun rost.

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar ai vrea sa schimbi? Daca nu era trecutul care a fost, nu mai erai asa acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Acum nu vreau sa schimb nimic.La momentul respectiv as fi schimbat cu orice pret.
Tu n-ai schimba nimic? Nici trecutul tau/"raceala" ta?

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am impacat de mult cu ceea ce sunt.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Uuuuu 'interesant
Despre ce e vorba, vreau sa stiu si eu. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Interesant.
Presupun ca mai intai trebuie sa stii cum e sa ai ceva ca sa poti sa-i simti lipsa.

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Eu nu v-am spus dar... de fapt. Nu exist. Sunt AA ( aroganta artificiala). Dar nu v-ati prins.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Stiam eu, esti doar un virus un fel de Cal troian
Hmmm'oare daca te sacai destul de mult 'oare o sa imi spui thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

| Roxin a răspuns:

Salut!

Uneori totul, alteori nimic.
Un fel de semafor intermitent.

| SporeBox a răspuns:

Sunt fericit de viata mea. Nu cred ca as schimba ceva. Cine stie cum as fi ajuns acum daca as fi facut alte alegeri