| 3ntzz a întrebat:

Daca ar fi sa va puneti o singura dorinta, una singura si iti poti dori orice, ce v-ati dori?
Dar nu dorinte de genu:vreau 10 dorinte, sau un pix cu care scrii dorintele pe o foaie si se indeplinesc sau altceva.

Răspuns Câştigător
| RoxannaST a răspuns:

Ca Romania sa se ridice din ****.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fericire pentru toata lumea.
Iar fericirea include in ea foarte multe. Dupa parerea mea, este cea mai buna dorinta, pe care as putea sa o pun.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Imi doresc sanatate sufleteasca. Dupa aia imi pot indeplini eu orice vis.

| 3ntzz explică:

Eu unul imi doresc sa fie mereu vara (adica mereu fara scoal :-> )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am un job decent, asa cum am avut candva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce iti doresti?