| marosana02 a întrebat:

Daca ar trebui sa alegi dintre TPU si Hi5, pe care ai alege?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce e aia hi5?

| Hombre a răspuns (pentru NOname):

Eeee si tu nu stii, hi5 este numarul codat de capre care le am eu in scaldatoare.

| NOname a răspuns (pentru Hombre):

Sper că n-ai rătăcit decodificatorul, altfel va trebui s-o iei de la capăt. Cu numărătoarea.
Eu prefer să număr oile. Înainte de culcare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Ia zi mai strengarule, cum te-ntelegi cu ele? Sunteti pe-aceeasi lungime de unda? happy

| foxsilver a răspuns:

Nu stiu cum este pe hi5, dar mie imi place aici.De multe ori ma amuz cand vad cum se mai"saluta"utilizatorii intre ei cu cate-un"Hi sictir!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sint prezent aici, inseamna ca am ales, deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le-as unifica, macar ca sunt nitel pe acelasi target de varsta si capacitati intelectuale rolling on the floor

| wforweirdo a răspuns:

Pe Hi5 nu ai ce face, decât să râzi de cocalari şi de pozele lor, unii au profilul privat, deci prefer TPU, unde sunt multe întrebări şi răspunsuri stupide, dar de obicei amuzante.

| Ekcstsy a răspuns:

Eu stiu ca atunci cand trebuie sa alegi intre ceva si ceva intre acele lucruri ar trebui sa existe o asemanare. Care este aceea din pctul tau de vedere?

| gabrielgp a răspuns:

Hi5 este o (...)indoita pe scurt este o prostie doamne ceva mai nasol n-am vazut (si am vazut multe).