| anonim_4396 a întrebat:

Daca arunci pocnitori seara, noaptea vin norii si dimineata ploua?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Depinde cât de multe, dar asta funcționează cu praful de pușcă, și mai mult. Dacă arunci cu 2-3 și stai la bloc, nu o să vină norii, ci poliția laughing!

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Interesant, eu ma gandeam la pocnitori, ca da cineva arunca seara si dimineata e innorat.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Știi vorba aceea : „Cu o floare nu se face primăvară."winking.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Dar functioneaza de minune, exact dimineata cand ar trebui sa fie soarele in curtea mea ca si-a construit vecinu casa, si dupa amiaza il acopera, este innorat, si chestia asta se intampla de fiecare data cand dadea cu "bombele" seara, au fost perioade grele si era enervant.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ca se uita la prognoza pana sa deahee hee.