| DaReZon a întrebat:

Daca as face o scrisoare cu timbru si cu adresa pe plic aceasta iar apoi o voi baga in cutia postala aceasta va ajunge cu siguranta in Chichago la adresa respectiva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se zice. incearca. sa ne spui si noua.

| a1doru a răspuns:

Ajunge,nu-ti face probleme.trebuie doar sa ai trecute corect adresa, nr.de cod al orasului destinatarului, si nu in ultimul rand numele si adresa expeditorului[deci ale tale]

| sabin89 a răspuns:

Ai grija si ce timbru pui. Mergi la ghiseul postal si iti vor pune ei timbrul care trebuie.