| anonim_4396 a întrebat:

Daca as muri cati ar planga pentru mine?

Răspuns Câştigător
| maddy673 a răspuns:

Preferam sa fii in viata...e mai bine asahappy

12 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Ce rost are sa te gandesti la asta? Fii fericita, viata e frumoasa.

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu exact.In mod sigur eu nu.Nu te cunosc.

| DeEa_8231 a răspuns:

Pai..eu zic ca ar suferi dupa tine cei carora le pasa de tine si cei care iti vor simti lipsawinking

| demonangel37 a răspuns:

Asta e o intrebare de plictiseala laughingwinking nota 10 laughing :d

| sublime89 a răspuns:

Dar daca n-ai muri, cati s-ar bucura pentru tine?

| Dariusuu a răspuns:

În primul rând familia ta va fi cea mai afectată zic eu, pe urmă prietenii și cunoștințele.

Să ai grijă de tine.

| Zoey112 a răspuns:

Probabil ca ar suferi foarte mult toate persoanele din jurul tau

| marktheshark a răspuns:

Nu ar trebui sa te gandesti la lucruri din astea

| Jijell a răspuns:

Incearca, si iti trimit eu un mail transcendental sa te anunt cine plange. laughing

Lasand gluma la o parte, chiar esti asa deprimata/obsedata de "cati"? In primul rand ar fi urat sa mori, ca n-as mai avea eu cui comenta aici, in al doilea rand, daca ar fi vorba, ar fi vorba de "cine". Da' zau. Ce-i cu gandurile astea?

| anapricopi76 a răspuns:

Familia si apropiatii.

| JustSolutions a răspuns:

Nu iteleg intrebarea daca te referi la cati de pe acest site ar plange sunt convins ca foarte putini

| AngelThEFullMoOn a răspuns:

Simplu cei care tin la tine vor plange sau vor fi tristi iar cei care nu tin la tine sunt doar din respect ca te-au cunoscut cat de cat