| B0dDy a întrebat:

Daca as muri maine, cui i`ar parea rau de mine sad?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La parintii tai si la neamul tau veri unchi marusa...

| mititikaaa a răspuns:

Familiei talelaughing
si iubiteilaughing
cred...
oricum cam ciudata intrebarea ta!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tuturor celor care te cunosc si chiar si unora care nu te cunosc. Nu te mai gandi la lucruri de astea si mai bine traieste-ti viata.

| baru a răspuns:

Sall. Trebuie sa te obisnuiesti. Nu mai gandi negativ. Doi. Pe aceasta lume, esti singur. Crezi ca este obligat cuiva sa-i para rau/ Nu. Nu o sa-i para rau nimanui. Fiecare are viata lui, si face ce vrea cu ea. De acea se spune: Traieste fiecare clipa de parca ar fi singura. Dar daca vei vrea ca cuiva sa-i para rau dupa tine, incearca sa te comporti in asa fel, incat intr-adevar sa-ti simta lipsa. Daca am gresit fata de tine, te rog sa ma ierti, dar asta este realitate. Pa

| RUMBURAK a răspuns:

Tuturor. celor ce te iubesc.

| Silvia a răspuns:

Mie nulaughing. Nici măcar nu voi şti.

| Saya a răspuns:

Sentimentul de parere de rau este atat de faaals!straight face
Probabil rudele tare vor zice doar "condoleantze" sau " imi pare rau pentru pierderea suferita"...desi intrbarea ta nu prea are ce cauta la conversatii si se vede ca e pusa mai mult din plictiseala.
@B0dDy apropiatilor le va parea rau vor da si o lacrima... apoi totul va fi dat uitarii...

| Simona a răspuns:

Apropiatilor tai, desigur!

| Gandacelu a răspuns:

Ciudata intrebare.pai parintilor, rudelor si prietenilor apropiati si foarte buni

| justme_2041 a răspuns:

Pai, parintilor tai, rudelor tale si fratilor tai(daca ai)...si de ce sa mori, dumnezeu ne ia cand vrea el, nu cand vrem noi!

| AnonimA a răspuns:

Buna iti zic eu la dusmanilaughing)p cine sa ma barfeasca ei a?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lu Raducu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti propun sa gandesti altfel; intreaba-te, cui i-ar parea bine? raspunsul, in general vorbind, este unic : dusmanilor! iata un bun motiv pentru ca, nelasandu-te prada tristetii, dezamagirilor, s. a. m. d., sa-ti stimulezi optimismul si dorinta de a trai, impuscand astfel 3 iepuri dintr-un foc : le vei face in ciuda dusmanilor, le vei aduce bucurii celor care-ti sunt dragi si vei trai satisfactii proprii!

| Deddu a răspuns:

Mielaughing
glumeam si euhee hee pai celor dragi in primul rand si conoscutilorhappy

| Bucur_Sergiu_1971 a răspuns:

Daca as muri maine, cui i`ar parea rau de mine sad?