| Letty03 a întrebat:

Daca astazi ai primi toti banii din lume, ce ai face cu ei?

20 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

I-as investi ca sa pastrez locuri de munca in continuare pentru toti cei care nu isi doresc sa moara de foame sau sa traiasca in conditii mizere.
Apoi m-as muta in alt oras si as incepe sa calatoresc foarte mult.

| stejara2 a răspuns:

Mi-as achita datoriile, apoi, as ajuta pe cine stiu ca merita, as cumpara o casa, as face schimbari in casa proprie si restul i-as depune la banca!

| darrio2007 a răspuns:

Un seif cat mai solid.Toti ceilalti nu vor mai avea bani.Pentru ca toti sunt la mine.

| mona a răspuns:

I-as baga intr-un cont deocamdata

| anss23 a răspuns:

Deşi sună ca un vis devenit realitate pentru mulţi, nu cred că să deţii toţi banii de pe planetă ar fi prea benefic, mi se pare chiar imposibil.Adică,dacă ai vrea să-i cheltuieşti pe o excursie într-o locaţie exotică, nu ai putea deoarece niciun om de pe planeta asta nu ar mai lucra fără să fie plătit, deci nimeni nu ar fi dispus să te servească sau să lucreze la hotelul în care ai sta.
Nici nu mă pot gândi la ce aş face, deoarece nu mi se pare plauzibil.

| PinkPanter a răspuns:

Mi-as cumpara ce n-am si dupa I-as depune pe toti in banca. Dar e imposibil

| freebiker a răspuns:

Le-as da foc

| Xtadelo a răspuns:

As cumpara lumea.

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Inafara de mine laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Pe tine te am deja.

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Pai tocmai de aia am zis kiss

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

batting eyelashes

| KristalPop a răspuns:

Mi-aş lua ţigări, bere, motoare... Aş părăsi-o pe gagică-mea.

| Delicacy a răspuns:

M-aş muta în Antartica să mă joc cu pinguinii, că pe aici n-ai cu cine discuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aş număra.

| Resurrection a răspuns:

Mi-as cumpara lucrurile care mi-au lipsit toate viata si le-as lua si parintilor si prietenilor mei ce si-au dorit toata viata.winking

| Cherilyn a răspuns:

In afara de cheltuirea lor pe bunuri materiale, cred ca as ajuta diferite adaposturi de animale, persoanele nevoiase.

| para001 a răspuns:

Mas imbata

| GoldVali a răspuns:

Ar da navala peste mine toti cei fara bani. Nu-i vreau pe toti ci cam vreo 100 milioane de dolari.
Cred ca mi-ar ajunge pentru toate casele, excursiile, hainele, bijuteriile si celelalte dorinte pentru mine, familie si prieteni.

| eu123456789 a răspuns:

Mi-as cumpara un iphone 5, haine si bijuterii.