| Blanketation a întrebat:

Daca ati afla ca ati castiga la loto si ati devemit milionar, care ar fi primul lucru pe care l-ati face cu banii castigati?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș investi în spitalele românești care sunt infecte și tot personalul schimbat, de la director la femeia de serviciu!
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

M-as duce la banca cu ei si acolo i-as lasa sa putrezeasca. Ce sa fac eu cu banii?thinking

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mi-aş lua casă, mi-aş plăti studiile şi mi-aş deschide o afacere.
În ordinea asta.
Hai nu fiţi ipocriţi. Nu aţi dona un cent. Cel puţin nu în prima fază ci poate după ce înmulţiţi banii ăia!
Salut.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu trebuie sa donez la straini cata vreme multi din familia mea o duc destul de greu. Este drept ca primul lucru pe care l-as face ar fi sa cumpar un apartament fiicei mele. As depune o parte la banca pana sunt sigura ca am in ce sa ii investesc profitabil.

| Elly213 a răspuns:

M-as duce la cumparaturi si as dona macar potin din acea suma in spiritul sarbatorilorhappy

| NickiMinaj a răspuns:

N-as dona NIMIC! laughing Asa... revenind, mi-as deschide o policlinica, mi-as lua Lexus, as pleca in Amsterdam maine.

| Ramonish a răspuns:

As dona o parte unui orfelinat...