| Dely_3785 a întrebat:

Daca ati avea de luat o decizie importanta, pe ce v-ati baza?

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ia o foaie albă de hărtie, împarte-o în două cu o linie verticală și vei obține două rubrici. In prima scrii avantajele și în a doua dezavantajele pe care le poți avea luând decizia. Întrun final, numeri avantajele și dezavantajele și te hotârăști încotro o apuci.
Mari succese, o zi cu zâmbet și gânduri limpezi!

| Emena a răspuns:

Pe prieteni, familie si in primul rand pe mine.As asculta parerile tuturor, si probabil as decide ce e mai bine pentru mine.