| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa lucrati si sa traiti in strainatate, v-ati mai intoarce in Romania? Daca da, de ce si ce v-ati vedea facand dupa aceea?

4 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Da, normal. Pai daca m-as reintoarce as incerca sa ofer ceva din ce am invatat tarii. Poti la orice varsta.

| aXandra a răspuns:

Nu, nu m-as mai intoarce

| Wøodenpints a răspuns:

În 90% din cazuri, cei care se întorc din afară, o ard aiurea povestindu-le la prieteni cât de mișto era în altă țără și făcând mereu comparații inutile și de prost gust între românia și occident. Asta până li se termină banii și se duc înapoi la cărat moloz și cules căpșuni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu m-as mai intoarce.