| EmmaShefferd a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa vi se implineasca 3 dorinte, care ar fi acelea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dorinta ar fi sa mai imi po pune 1000 de dorinte. Dupa. Just enjoy!

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In momentul asta nu-mi doresc decat sa nu mai vad pe aici postari din astea agramate, ca a ta.

| EmmaShefferd explică (pentru ardnaxur1961):

Ma plictiseam si eu...ce rau esti phbbbbt

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Te plictiseai agramat? Sau nu stii ce-i aia "agramat"? Google it!

| EmmaShefferd explică (pentru ardnaxur1961):

Dc faci tu pe inteligentu' nu stiu..insa am dedus ca e cv ridicolhappy si nu mi-e rusine sa recunosc ..am auzit de cuvantul asta.dar nu ma complic cu cele de genul lui..prefer sa vorbesc pe intelesul tuturorhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Si eu mi-as dori sa nu mai vad prosti pe site.Dar cu totii stim ca este imposibil. Just ignore them. Si eu gresesc de foarte multe ori.Nimeni nu este perfect. Poate din graba, poate din neatentie.M-am saturat de critici din acestia pe site. Criticati prostia daca tot criticati..nu orice rahat.

| EmmaShefferd explică (pentru anonim_4396):

Ma intreb daca te referi la mine..insa cred ca nu. :d eu nu fac rau nimanui...si daca mi se face poate sufar si ma doare.dar la sf cine plange oare? exactstraight face. pup mrhorror :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Wowowow ai inteles gresit..Incercam sa te aparhappy Am intalnit foarte multi prosti pe site si de aia m-am referit..Si pe aia nu ii critica nimeni.(doar eulaughing ) Si uite cand e vorba de ceva scris gresit se arunca toti.Dar asta e. oameni care comenteaza in zadar. pup emma :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Frumoasa rima!happy

| EmmaShefferd explică (pentru anonim_4396):

Sar' mana mirror :*

| Dariusuu a răspuns:

Sa nu mai existe violenta in lume,
Toti oameni sa traiasca bine,
Sa primesc funda.

| EmmaShefferd explică (pentru Dariusuu):

Daca nu intarziai min ala...te faceam fericit/a cu o dorinta implinitalaughing) faui si rima yeahh!

| Dariusuu a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Sunt fericit. Cred.

| Chrissy92 a răspuns:

Sa fiu mereu fericita cu iubitul meu!
Sa imi gasesc un serviciu bun!
Sa ii pot ajuta pe cei din jurul meu!

| DrAg0SLykoz a răspuns:

Bani...faima...si gagicilaughing