| Soda1234567 a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea sa schimbati un lucru la voi, care ar fi acela?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Fiecare om are ceva ce îl deranjează la propria persoană, care dacă spune că este mulțumit aşa cum este.
Probabil, eu aş vrea să schimb la mine personalitatea mea idioată. E foarte greu să trăiești într-un grup de oameni noi, când tu știi că nu te poți împrieteni cu nimeni din cauza fricii tale față de oameni. Şi, aş vrea să schimb acest lucru.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
danturahee hee glumesc.
nu vreau sa schimb nimic pentru ca l-as supara pe bunul Dumnezeu, gandesc ca tot ce am, ce trag e piatra de incercare pentru mine, iar daca as vrea totusi sa schimb cv cred ca as vrea sa fiu mult mai indiferenta sa nu mai pun totul la suflet, dar din pacate realitatea e cu totul alta
O zi frumoasa sa aihappy

| Ronnix a răspuns:

Durata vietii. happy (Cat mai lungaaaaaaa)

| LenaCresida a răspuns:

Doar unul singur? laughing
Ei bine, eu am un ten dificil. Fooooarte sensibil, se usuca repede etc.
As schimba asta, deoarece ma deranjeaza destul de tare.
In rest totul e ok. Dar tu?

| Soda1234567 explică (pentru LenaCresida):

As vrea sa nu mai fiu asa incapatanata, sa nu ma enervez repede, sa nu fiu atat de emotiva si multe altele.

| Vans a răspuns:

Sensibilitatea dinţilor laughing

| m2704 a răspuns:

Mentalitatea

| LaurC a răspuns:

Cred ca toti avem in minte un lucru care ne deranjeaza la propria persoana. Insa...eu n-as schimba nimic la mine. Poate nu sunt multumita de unele lucruri fizice sau morale, dar asta ma face sa fiu "eu", si nu m-as putea vedea altcumva.