| zuzzzuuu a întrebat:

Daca ati avea propria vostra tara cum s-ar numi si ce ar cuprinde. Funda la cea mai buna.

2 răspunsuri:
| alinae a răspuns:

Alinas...laughing
As vrea sa fie o tara cu jumatate natura si jumatatee stradaa.In padure sa nu fie toti gandacii si insectele, adica, in toata tara sa nu fie.In orase sa fie scolii foarte cool cu multe vacante si putine teme. Oameni cu care sa ma inteleg si deloc prosti.Si in final pace si un mall mai mare care sa nu vezi pe strada toti oamenii cu aceleasi haine.Dar pana va fi asa Romania, o sa ajungem sa zburam pe luna.Bafta:*

| SmileyyXD a răspuns:

Eu as dori o lume a mea! S`ar numii Alexa`s World! Ar cuprinde multe tarisoare care ar fi ale prietenilor mei si o tara[cea mai mare] a mea! Fiecare tara ar avea cate judete, orase, sate, etc. doreste proprietarul si ar avea in el orice! Cam asa ar fi!