| JetBlueJet a întrebat:

Daca ati fi, v-ar fi rusine sa recunoasteti ca sunteti atei?
Mie nu imi e'

22 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mi se pare o intrebare prosteasca, serios.

| JetBlueJet explică (pentru whatevernvm):

Mai trebuie sa fie si d-astea no tongue big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca as fi, nu mi-ar fi rusine.
Iar insisti pe tema asta? laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Da laughing
A da, mi-am adus aminte, ai mai vazut filmul ala cu zeii aia(sau ce or fi)? tongue

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Da, l-am vazut. Zeii Egiptului se numea big grin

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Si cum a fost? big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

A fost foarte frumos. Avea absolut detoate happy.
Lupte, aventura, poveste de iubire(chiar 2)... Este genul de film care trebuie neaparat vazut.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Rusine mare...nici n-as iesi din casa

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu inteleg de ce sa imi fie rusine? Pentru ca am incetat sa cred in basme? Pai nici sora-mea nu mai crede in mosul si ei nu ii e rusine.Eu sunt ateu si nu cred in 2 lucruri, in dumnezei si in fetele de 18 ani inca virgine.

| UnBroken2016 a răspuns:

Oamenilor nu le este rusine sa recunoasca ca sunt religiosi, mie ca ateu nici atat. Rusine era sa cred in zana maseluta dupa 10 ani ca toti religiosii.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

De ce ti-ar fi rusine?

| Deaad a răspuns:

Dati-va toti acum mari si tari ca sunteti atei.

| alexandrualind a răspuns:

Nu mi-ar fi dar oricum eu nu sunt atei!

Toate cele bune!

| Aberdeen a răspuns:

Dacă aș fi, nu cred că mi-ar fi rușine să recunosc. Dar nu sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt ateu si nu imi e rusine de asta. Lel.
Forța ateistă! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt agnostică, mor de ruşine.

| DeathOfDreams a răspuns:

Sunt, şi nu-mi pasă de părerile celorlalți.
Țin minte anul' trecut, când am stat la o oră de religie, profu' ne-a întrebat dacă mergem la biserică să ne spovedim. Am fost printre singurele persoane care n-au ridicat mâna, iar proful m-a țintit cu privirea.
Colegul meu de bancă se băgase cu "Ale s-a dat pe ateism" iar eu am stat pur şi simplu locului, fără să afirm sau să-l contrazic sau măcar să am intenția asta.

| MistretulPufos a răspuns:

Mie nu mi-ar fi, dar religia ar trebui sa fie un subiect mai personal care nu se discuta

| MistretulPufos a răspuns (pentru MistretulPufos):

Apropo nu cred in nici o religie dar nu sunt nici ateu, e mai complicat laughing

| Otto2014 a răspuns:

Sunt ateu, si nu-mi e rusine sa spun asta.

| armand69 a răspuns:

Nici mie