| JustOneLife a întrebat:

Daca ati mai avea 1 saptamana de trait, ce ati face big grin?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Mi-as pregati testamentul(nu ca as avea ceva de lasat).
...Si as da ordine rudelor/parintilor(prin intermediul unei hartii, ca eu o sa fiu moarta deja) gen:
"Daca tot aveti de gand sa chemati un preot, macar puneti pe fundal Orchid de la Black Sabbath!"
"Vedeti sa am tricoul cu Suicide Tendencies calcat!"
"Daca aduceti flori vreodata, sa fie doar irisi!"
Mofturi...

| JustOneLife explică (pentru Holocaust):

Frumos raspunslaughing. Amuzant de morbid si sadic laughing.

11 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Prea multe nu caci fara bani nu faci multe nici daca ai numai o ora de trait.In orice caz m-as ruga zilnic pentru copiii mei sa le mearga bine, iar pentru mine ca dincolo sa ajung intr-un loc binecuvintat.

| mona a răspuns:

As sta cu familia

| zurick a răspuns:

As face tot ce n-am facut pana acum.M-as bucura de orice moment neinsemnat, as fi nebuna, as face lucruri pe care n-am avut curaj sa le fac.

| Fridăm a răspuns:

Aş încerca să fac ceva pentru a mă ''depărta'' de cei care ţin la mine, pentru a nu le fii foarte greu la vestea că am trecut în nefiinţă. Aş merge într'un loc uitat de lume, unde m'aş gândi la lucrurile frumoase ce mi s'au întâmplat şi la cele mai puţin frumoase...doar eu cu amintirile mele, aşteptând ca moartea să apară când e nevoie.

| JustOneLife explică (pentru Fridăm):

Nu gandi asa.Ei te iubesc si chiar daca mori tot te vor iubi.Nu te departa de ei niciodata...scuze de predicalaughing

| Fridăm a răspuns (pentru JustOneLife):

Tocmai de'aia, aş încerca să fac ceva să mă uite într'un fel, să nu sufere prea mult... Dar tu, ce ai face?

| JustOneLife explică (pentru Fridăm):

As trai "ultimele zile" din plin laughing

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Nu stiu zau straight face

| AntoniaOrman a răspuns:

M-as duce acasa la Lady Gaga si as canta cu ea pe o scena. laughing)

| crystiyna a răspuns:

Hmm...as face sex mult! mi-as lua ramas bun de la familie, mi-as cere iertare de la cei pe care i-am ranit dat totodata m-as razbuna pe cei care mi-au facut rau cu adevarat!