| serban1234 a întrebat:

Daca ati outea merge in alta tara ce tara ati alege? De ce?

9 răspunsuri:
| AlexMAV a răspuns:

Eu... Germania, Portugalia, Olanda de ce? pentru ca sunt niste tari organizate. happy funda?

| DedeeAndreea a răspuns:

Daca as putea face asta, as merge in Danemarca, pentru ca este o tara foarte frumoasa si civilizata, cu priveliste superba si pentru ca mi se pare o tara interesanta, departe de Romania.

| IsabelaIssa a răspuns:

Eu am ales Grecia, dinainte sa fie lovita de criza. Dar nici acum nu prea ma plang.Asta am ales pentru munca. Daca ar fi sa aleg pentru vacanta as alege Japonia. happy

| Nevermind999 a răspuns:

Germania.E o tara cu istorie bogata.

| Delicacy a răspuns:

Islanda.Mereu mi-am dorit să stau pe zăpadă şi să văd aurorele boreale...

| 0PopaPorno a răspuns:

Marea Britanie. Pentru ca iubesc tara pentru. tot ce ofera ea si iubesc limba si accentul.

| Zatharra a răspuns:

Anglia...pentru că ştiu limba şi mi se pare o ţară dezvoltată în care ai multe posibilităţi faţă de România!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ori America, pentru ca stiu limba si am niste rude acolo care zic ca e tare dragut, ori in Spania, ori in Coreea, pentru ca as vrea sa invat oarecum limba si alt argument nu am, vreau pur si simplu sa le vizitez laughing

| Bacemi a răspuns:

Undeva prin Norvegia, Danemarca, Finlanda, Islanda. Inca nu am informatii suficiente pentru a ma putea pronunta in cunostinta de cauza.