| enigmatica a întrebat:

Daca ati putea avea abilitati speciale, ce abilitati v-ar placea sa aveti?

Răspuns Câştigător
| DragosConstantin a răspuns:

Abilitatea de a face lumea un loc mai bun tongue

5 răspunsuri:
| CupY a răspuns:

Teleportarea până în locul unde vezi cu ochii sau în locul care ți-l imaginezi mintal. Ar fi grozav.

| didutu_6969 a răspuns:

Sa zbor! happy

ps: era si un serial se numeste " misfits " cu oameni care dupa o furtuna primesc puteri supranaturale.

| KaterinkaBoy a răspuns:

As vrea sa ma teleportez ca in filmul Jumper! Nu mi-as mai face griji ca-mi rup piciuarele sarind de la etaju unu cand tatal iubitei vine acasa mai devreme decat ar trebui! Ce frumos ar fi...pana atunci exersez aterizarile pe beton.laughing

| ViVi99 a răspuns:

Pai mi-ar placea sa zbor sau sa ma fac invizibila, bieinteles asta e doar o mica parte din lista mealaughing

| Sinnerr a răspuns:

Viteza mare happy