| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Dacă ați putea da timpul înapoi ați modifica ceva?

Răspuns Câştigător
| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

NU! Toate in viata se intampla cu un motiv si un scop, pe parcurs iti vei da seama de motivul pentru care ai facut acea chestie. In viata nu trebuie sa ai regrete, pentru ca atunci cand ai facut lucrul respectiv erai fericit deci asa e bine

30 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da. As petrece mai mult timp cu mama

| RAY a răspuns:

Nu,daca nu ar fi existat trecutul eu azi nu exitam, ma referl la EU meu personal

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci sa iti zic cum sta treaba. Daca tu ai putea sa modifici trecutul, nu s-ar schimba absolut nimic in prezent. Viitorul este doar unul singur. Daca tu te-ai fii intors si ai fi schimbat ceva, asta ar fi insemnat ca in prezent tu erai deja influentata de acea schimbare. Totul este relativ.
Nu poti schimba trecutul si nici viitorul.

Ps: Nu te-ai putea naste in alta tara.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru DoarBogdan):

„Ps: Nu te-ai putea naste in alta tara."
Aproape tot este imposibil pe lumea asta. Aproape, nu tot!

| DoarBogdan a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu tot. Dar aia cu tara da.

| Freya1 a răspuns:

Da tot trecutul meu

| Andreeush a răspuns:

Da, aș înlătura unele persoane ipocrite.

| SilentRain a răspuns:

Da

| gemeni6226 a răspuns:

Da,si inca foarte multe dar pe vremea aceea nu aveam mintea de acum.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Da as modifica ceva, as cauta sa fiu mai destept, mai puternic si mai intelept, cel putin pentru mine ca si baiat asta ar conta mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Theo94 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, toată viata. =(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da prieteni fake care aveau doar interese pare se ca.

| brokxy a răspuns:

Da. Liceul la care am mers...
Sa nu mergeti unde va indruma parintii deoarece dupa aia o sa regretati! Eu mereu am vrut la arta si ei m-au trimis la tehnic! Ca cica era mai aproape. As da timpul inapoi sa schimb ceva daca as putea...Dar nu se mai poate

| CdeMetal a răspuns:

Nu, ce a fost a fost, prefer sa merg spre viitor.

| qwertpro a răspuns:

Salut,raspunsul este evident NU.Trecutul nu trebuie schimbat,el trebuie analizat,inteles si sa invatam din el. Daca ne-am putea intoarce in trecut si am repara mereu toate greselile facute,nu am invata absolut nimic despre viata,am fi niste oameni seci care nu ar sti cum sa se descurce in lume.O simpla schimbare in trecut poate afecta nu numai viitorul tau,dar si al altor persoane,si intr-un sens negativ. Ceea ce a fost facut,trebuie sa ramana in trecut, persoanele care pleaca din viata noastra si pe care nu am fi vrut sa le cunoastem, de exemplu, ne invata niste lucruri foarte importante si ne dau o experienta unica.Un simplu detaliu ne poate schimba toata viata, si nu trebuie in nici un caz modificat.

| AndraLavi a răspuns:

Da. M-as feri de anumiti oameni, nu i-as mai alege, si mi-as indrepta atentia spre alte directii... Poate as ierta si ce nu este de iertat, dar cu siguranta inainte de toate, mi-as mai acorda mie o sansa.

| UNțăran a răspuns:

Da