| dya_4589 a întrebat:

Daca ati putea da timpul inapoi, ce varsta v-ar placea sa aveti... si de ce (daca se poate sti)?

18 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nu as vrea sa dau timpul innapoi, am varsta potrivita.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Imi place varsta pe care o am pentru ca ma bucur de ea.

| BUBULINA a răspuns:

7 ani
si sa nu mai fac atat de multe pacate...

| madalicious a răspuns:

Sa fiu iar bebe mic sa ma ia mama in brate sa ma alinte ca inainte.love struck si daca as putea alege intre a creste si a ramane vesnic copil. cu siguranta as alege sa fiu vesnic o mica copila ca sa nu mai aflu cum este lumea asta de fapt.

| Aurelia a răspuns:

Mie mi-ar placea sa am in jur de 15-16 ani, mi se pare o perioada a adolescentei frumoasa.

| costyn162 a răspuns:

Pai nu stiu.Cred ca as vrea sa fiu mai mic:pe la gradinita sau pana sa incep scoala. Dar sa fiu constient de aceasta intoarcere in timp astfel sa pot sa corectez anumite fapte si sa pot sa-mi schimb viitorul. O intrebare foarte buna. Felicitari!

| c0rn3l1uss a răspuns:

Eu as da timpu` inapoi doar cu 3 luni cand a inceput scoala

[:X]

| Piscotel a răspuns:

As ramane la 18 pentru totdeauna!

| ZuuZaaA a răspuns:

Eu cred ca sunt la cea mai minunata varsta, a adolescentei:X:X

| Lady.Love a răspuns:

As vrea sa am maxim 5 ani pentru ca doar pana atunci am putut sa fiu si eu impreuna cu parintii mei sad

| trifsandu a răspuns:

Eu as mai vrea sa fiu macar o zi copil deoarece atunci ar fi o zi in care nu as mai avea griji. Desigur ca se stie ca viata unui copil e singura viata care e lipsita de griji

| Beatrice_6624 a răspuns:

As vrea sa mai am virsta de 7 ani, traia mama mea eram fericita.Acuma fiecare se descurca singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am 12 ani mi-ar placea sa am 15 dar fara scoala fara nimic doar sa fac ce vreau eu sa invata pe net sau cu ceva simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dau acum 8 ani jumate( aveam aproape un an, traia matusa mea, eram mica, fara scoala, fara sa fac teme... Nu stiu, as vrea sa fiu iar mica(mai mica) pentru ca asa-mi doreste inima, nu stiu de ce. Asa vrea persoana mea, asa simt...Cred ca de mai multe, nu numai ca traia matusa mea. Poate ca traiam asa cum voiam.Bebelus ma simteam mai bine. Acum am 9 ani, tot mica sunt, dar, daca as putea, as da timpul inapoi, sa am maxim 3 ani jumate(ca atunci a murit matusa care a fost si nasa mea] si traiam fara griji, chiar daca nici acum n-o am decat pe:SCOALA ) Maria Ioan, Bucuresti.

[20:24]

| airlove a răspuns:

Eu mas intoarce pe data de 26 septembrie... atunci m-am despartit de prietenul meu alex si acum regret mult de TOT sad;(

| soricioaica :P a răspuns:

12 ani atunci m-am indrahostit pentru prima oara love struck

| razvansorescu a răspuns:

20 ani pentru ca atunci am avut o "sansa in viata" si nu am stiut sa profit.

| razvansorescu a răspuns:

20 ani.Pentru ca atunci am avut "o sansa"...de care nu am stiut sa profit.