| Dehak a întrebat:

Daca ati putea da timpul inapoi, la ce varsta ati ramane si de ce?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer, daca asa ceva ar fi posibil, m-as opri pe undeva pe la 6 7 8 ani.Ca si parere personala cred ca sunt cei mai frumosi ani, ani in care descoperi practic ce inseamna viata asta, descoperi observand si luand doar partile bune din viata, inocenta cu care vezi toate, nu sti ce inseamna problemele, joaca, jocul in sine reprezinta cam totul. E o varsta speciala dupa parerea mea si acolo as ramane daca as putea.Nu am nevoie sa cunosc ce e pe lumea asta pentru ca am vazut si nu multumeschappy Era o melodie cu un vers. "Dar nu as fi vrut sa stiu, ca am sa imi doresc pana la urma tot copil sa fiu". E cea mai pura si perfecta varsta.

4 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Undeva pe la 18 ani...atunci mi-am facut bagajul si m-am mutat in Cluj pentru studii, dar de fapt mi-am dat viata peste cap. De ce? As face lucrurile cu mult mai altfel...si azi as fi reusit sa fiu mult mai departe (nu ma refer ca distanta, ci ca realizari happy )!

| Dan a răspuns:

Eu as dori sa traiesc in perioada templierilor, sa aflu secretul lor, Malta si alte lucruri interesante despre ei.Noroc!

| 2l3xandra a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi l`as da cu trei luni in urma pentru ca m`am certat cu cel mai bun prieten al meu...ionutz...la care tin f mult si ne povesteam totulsad

| Razvan a răspuns:

As da da timpul inainte.Niciodata inapoino talking
Sa fiu in varsta, linistita si cu ceva mai multa mintethinkingbig grin