| XDarkAngel a întrebat:

Daca ati putea modifica scoala, ce schimbari i-ati face?

5 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

1.As schimba profesorii, as pune unii din aia gen satan laughing
2.As schimba lambriurile/geamurile alea vechi cu unele noi, cum este pe holul unui hotel respectabil, si as baga niste reguli stricte (nu vandalizezi nimic, nu arunci chistoace pe jos, nu fumezi peste tot), dar as lasa uniformele deoparte atat timp cat elevii vin imbracati decentwinking

| NoNameJunior a răspuns:

Pai.
-As angaja niste profesori foarte buni si i-as da afara pe cei care nu stiu absolut nimic.
-as lasa elevii sa vina imbracati cu ce vor(nu neaparat in uniforma)
-le-as face mai frumoase(scolile)
-as pune dulapuri pe hol ca in America
Si cam atat.

| Wehrmacht a răspuns:

Ce asi schimba, mda...sa vedem.gata! STIU! TOTUL! de la profesorii tampiti pana la...scoala(asi face din scoala club)

| coliflor a răspuns:

Eu daca as putea as schimba ceva la tine si anume:vocabularul, deci zic ai mare grija cum vorbesti pe aici, fara "fraiero" si etc sunt pe urmele tale.

| XDarkAngel explică (pentru coliflor):

In primul rand: asta e chiar un cuvant decent pe langa altele de aici...; cuvantul "fraiero", pe care recunosc ca l-am adresat cuiva nu este nici macar o injuratura este abia o jicnire marunta; o gramada de oameni si chiar si aici pe TPU folosesc acest cuvant fara nici-o problema;
trei: asta ar fi trebuit sa ti-o zic prima: cine te crezi tu aici fa? esti vreun moderator, sau cv pentru ca chiar nu ai dreptul sa ma ameninti sau sa zici ca "sunt pe urmele tale" deoarece in primul rand n-am facut nimic, o fost prima data cand am jignit pe cineva pe acest site si nu am incalcat nici-o regula. sa fi fraier nici macar nu-i asa de rau. iar acest cuvant nu este indecent. si in al doilea rand nici macar n-ai dreptul sa ma atentionezi deoarece compara profilul tau cu al meu. am mai multe puncte ca tine, mai multe voturi si mai multe funde. pe bune, nu asta conteaza neaparat da` serios, i ca si cum eu as incepe sa amenint un expert sau pe cineva mai vechi pe TPU ca i-a zis la una "fraiero". stiu ca nu e mare diferenta intre noi, dar am dat doar un exemplu;
doi: si ce treaba ai tu ma rog cu "cearta" mea nu tu ai pus acea intrebare si din cate am vazut nici macar nu ai raspuns la ea. dc trebuie sa te bagi? daca i iei apararea celei pe care am jignit-o nu-mi veni mie cu chesti de-astea plss. sau te crezi vreun politist pe TPU?
si trei: ar fi trebuit sa-i zici ce mi-ai spus mie fetei carea i-am zis fraiera pentru ca teoretic ea a inceput.
nu vreau sa ma cert cu tine, deci hai sa o lasam balta pentru ca nu sunt un personaj rau. pentru prima data in istoria contului meu am jignit pe cineva si deja ii mare caz?! nu vreau sa ma mai cert cu nimeni dar oricine riposteaza pana la urma. multumesc ca ai citit pana la capat, sa ai o zi cu zambethappy.