| superdemi a întrebat:

Daca ati putea sa fiti orice actor ati vrea cine ati fi dintre Antonio Banderas,Bred Pit,si Jean cloude van Damme? si actrite; dintre Catherine Zeta Jones,Angelina Jolie si Jenifer Lopez? si pe langa acestea baietii,alegeti o fata dintre acestea, si fetele un baiat din acestia mentionati mai sus.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

As vrea sa fiu Catherine Zeta Jones si sa il am ca partener intr-un film pe Banderas

2 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

Pai thinking Cred ca Brad Pitt thinking si dintre actrite. pff. cred ca Angelina Jolie thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Daca ati putea sa fiti orice actor ati vrea cine ati fi dintre " - Păi ori alegem noi, ori alegi tu pentru noi. Hotărăşte-te.