| JustOneLife a întrebat:

Daca ati putea sa va 'aranjati' viitorul, ce ati face big grin?

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Pai in primul rind as aranja sa nu duc lipsa de bani.Asta nu inseamna ca vreau sa fiu bogata dar mi-as dori sa nu cunosc grija zilei de miine.In rest as aranja ca nici eu nici cei care imi sunt dragi sa nu se imbolnaveasca niciodata sa cunoasca si ei bucuria de a trai. Bucuria de a trai izvoreste din lipsa de griji, sanantate si puterea de a vedea si a cauta doar ceea ce e frumos in jurul nostru.Bineinteles trebuie observat si ajutat si problemele celor din jurul nostru asta facind cu dragoste si bucuria de a putea fi de folos.

| thegatekeeper a răspuns:

As reusi sa iau BAC-ul cu cel putin 8.50, as intra la facultate, intre timp as face niste cursuri de tatuaj si peste ceva timp mi-as gasi de lucru in domeniu si as termina si facultatea de geografie. Dupa aceea as calatori o perioada, incepand cu tarile nordice (in special Finlanda si Norvegia). Iar apoi as continua sa lucrez in afara, tot ca tattoo-artist, mi-as lua o pisica sau doua si o garsoniera sau o casa micuta, aproape de natura.

| Ibrahimovic a răspuns:

Aş face sa am tot ce vreau eu, cand vreau eu! happy

| MaskOfSanity a răspuns:

Aş merge la un concert cu trupele preferate şi cel mai probabil aş vizita Finlanda şi Norvegia.