| daηă a întrebat:

Dacă aţi putea schimba ceva la viaţa voastră, ce aţi schimba?

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Anul nasterii

| PedoBarbie a răspuns:

Dacă aş putea...da.

| eu4you a răspuns:

Faptul ca sunt prea timida! Pur si simplu, cand vad anumite persoane intr-un cerc, nu pot sa ma bag si eu acolo daca nu ma simt bine alaturi de ei...si nici nu sunt prea vorbareata.

| XDeiutzaX a răspuns:

Mi-as schimba toata frica in curaj.Asa as fi putut sa fiu curajoasa %100(tuturor ne e frica de ceva la urama urmei)

| 0Andrew0 a răspuns:

Mi-as schimba trecutul

| roxanagabriela a răspuns:

Greselile facute persoanelor dragi, urmate de regrete, sa nu fi lasat [pe maine ce puteam face" azi"