| anda1313 a întrebat:

Daca ati putea schimba una sau mai multe intamplari/situatii din trecut, ce ai schimba?

Răspuns Câştigător
| zorialbi a răspuns:

Sunt foarte multe lucruri pe care le regret si as vrea sa le schimb, dar nu se mai poate sad As fi apreciat mai mult cat a tinut la mine bunicul meu inainte sa moara, n-as fi spus anumite cuvinte care i-au facut pe altii sa sufere, n-as fi avut asa multa incredere in anumite persoane, n-as fi fost asa naiva etc...

7 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

As schimba tot intre varsta de 16 ani si varsta de 18 ani. Au fost niste ani oribil care mi-au lasat urme adanci. Asta nu insemna ca dupa varsta de 18 ani totul a fost ca un paradis dar pe langa acei 3 ani pe care as vrea sa-i schimb cu altfel de intamplari si alte decizii, anii dupa varsta de 18 ani, au fost cu mult mai frumosi.

| georgiana a răspuns:

Nu mai pot da timpul inapoi, ma bucur de prezent.

| Suzy a răspuns:

thinking cred ca persoana cu care s-a petrecut intamplarea depinde de situatiebig grin

La multi ani!>big grin

| anaid a răspuns:

Acum ca stau mai bine sa ma gandesc nimic pentru ca toate clipele vietii se leaga intre ele. Daca schimb una trebuie sa o schimb si pe cealalta si asa asi strica tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa schimb multe lucruri insa cum stiu ca e imposibil sa te reintorci in trecut merg inainte asa cum pot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as mai intra niciodata cu buna stiinta in jocuri psihologice stupide pina la urma.

| alica a răspuns:

Nici daca m-as intoarce inapoi nu as putea sa imi schimb parintii! sad stiu ca suna stupid dar.sigh asta este!