| ellaells a întrebat:

Daca ati stii ca mai aveti doar o saptamana de trait, ce ati face? big grin

10 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Chiar nu știu.

| Fridăm a răspuns:

M'aş refugia undeva cu gândurile mele şi aş aştepta să vină inevitabilul, adică moartea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cu tărie aş aştepta sfârşitul, nu m-ar mai interesa nimic.n-aş mai vrea să mai ştiu de nimic.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş jefui o bancă, de banii ăia mi-aş lua cea mai performantă armă, aş omorî primul cocalar pe care îl văd pe stradă şi apoi mi-aş trage un head shot- toate astea într-o singură zi!

| MLorand78 a răspuns:

Ce as putea sa fac? As plange toata ziua si m-as ruga la Dumnezeu sa ma ierte pentru toate vorbele rele spuse celor dragi.

| MLorand78 a răspuns:

Eeee si inca ceva : mi-as vinde toate lucruriile de pret iar bani stransi i-as da unui om sarac sau unei familii sarace.

| ellaells explică (pentru MLorand78):

Frumos din partea ta happy

| iccecrim a răspuns:

Eu nu înțeleg una: De ce oamenii sunt așa niște persoane că când află că vor trăi doar 1 zi ori o săptămână încearcă să facă acele lucruri pe care le vor cu adevărat, în ciuda faptului că au puțin timp la dispoziție, când de fapt ar trebui să facă aceste lucruri acum când trăiesc și când au șansa să fie fericiți mai mult timp. Sper că m-ai înțeles, eu chiar nu pot spune ce aș face, fiindcă nu aș vrea să mă aflu în așa situație, dar cu siguranță aș merge la băiatul pe care-l plac și i-aș spune cât de tare îl plac. Deci da, eu cred că trebuie să fac asta, dar mă tem că va ieși ceva rău și mai bine țin totul în mine, și gata, totuși mi-i interesant ce crezi tu despre ceea ce-am spus mai sus, și tu ce vei face dacă ai avea de trăit doar o săptămână?

| ellaells explică (pentru iccecrim):

In primul si in primul rand mi-as cheltui toti banii pentru ca oricum nu iti mai folosesc dupa aceea big grin si i-as cheltui pe haine, excursii, petreceri...

| HoneyCocaineee a răspuns:

As profita de timp, si as face tot ce-mi place.