| neanicu a întrebat:

Daca ati vedea in public un barbat lovind/abuzand fizic o femeie, ati sari sa o salvati din mainile aceluia, sau doar da telefon la politie?

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Avand in vedere ca in ziua de azi oamenii baga cutitul in tine fara regrete si fara sa stea pe ganduri, m-as gandi de doua ori inainte sa iau atitudine.

| love44katyp a răspuns:

Prima varianta, e cam neomenesc sa astepti si sa te uiti

| LittleandLiars a răspuns:

Pappy18 esti cam nesimtit nu pot sa cred am citit intrebarile tale si am inceput putin sa mi se faca drag de tine dar cand am vazut ce ai scris la sfarsitul raspunsului doar daca este frumoasa uitate si la tine cat despre intrebare nu pot sa bat pentru ca nu sunt barbatoh go on

As tzipa cat mar tine gura in timp ce sun la 112

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as crapa cu lupta! Sa lovesti o femeie este unul dintre cele mai josnice lucruri facute de un barbat. Dar... ce spun eu aici? Cine loveste o femeie, nu este barbat. Este... un nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce gest de...nimic! Am asistat la faze de genul acesta. Fiind fata, nu am putut a ma implica. Ce mai urat lucru: un barbat sa dea intr-o femeie! As spune multe aici... dar as deveni mult prea misogina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pappy, sa inteleg ca numai fetele frumoase merita sa fie aparate? Cu asa "cetateni de frunte" ca tine, tara asta se duce de rapa...

| pappy18 a răspuns:

Daca as vedea eu asa ceva pe strada si eu as fii cu un tovaras langa mine am merge aman2 la ala si i-am rupe kapul l-am snopi in bataie...desigur daca ar fi si fata frumoasa...

| vioss a răspuns:

Aici e vorba de forta si la noi femeile mai slab, dar cu galagia nimeni nu ne ntrece, dar la momentul acela nimeni nu stie cum reactioneaza!