| Alëxąndŕą a întrebat:

Daca bag un animalut webkinz pai contul meuin webkinz expira pe data de 14 aprilie 2011 daca bag un animalut webkinz ca mi-am cumparat un chiuaua se reinoieste sau trebie sa im mai cumpar una?

Răspuns Câştigător
| PufiCiufi a răspuns:

Si eu am cont si nu are cum sa iti expire daca e animalut cumparat daca animalul e pur si simplu adoptat fara sal cumperi iti expira dupa un an...

3 răspunsuri:
| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti mai cumperi un animalut webkinz o sa ti se prelungeasca inca un an, iar in 2012 trebuie sa iti mai cumperi inca unul ca sa il mai ai inca un an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa iti expire primul dupa un an. si daca iti mai cumperi unu iti expita peste 3 ani