| Munteanu_Lenuta_1971 a întrebat:

Dacă băiatul pe care îl plac s-a împacat cu fosta lui deși i-a spus prietenului lui cel mai bun că nu o mai iubește si peste 3 zile a facut live el si a intrat si ea si a spus că s-au împăcat desi el nu prea era asa bucuros si i-a mai zis du-te ***. Mă jur că nu vă înțeleg pe voi băieții... Oricum dacă s-a împăcat cu ea voi ce ziceți le va ține relația? Și pentru cei care zic că sunt mică am 17 ani, dar nu știu cum să schimb poza de profil pe TPU...

Răspuns Câştigător
| Justme79 a răspuns:

Buna în opinia mea nu cred că vor sta foarte mult împreună, deoarece odată ce el singur i-a spus la prietenul lui că nu o mai iubește îți dai seama că motivul poate fi cu totul altul de să împăcat cu ea cel mai bine îl întrebi personal mai ales dacă îl cunoști...și mai ales trebuie să fi sigura că și el te place altfel nu are sens happy!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia face misto de el si el de ea

| Munteanu_Lenuta_1971 explică (pentru mgtow):

Asta ziceam și eu pentru că ea tot scria comentarii la el pe live "Se vede că e al meu l-am ales dintr-o mie, dar el atunci i-a zis du-te-n pzd mă-tii. și după ea tot iubire vii cu mine măine la tatuaj? si el a luat-o în râs.Au fost 3 luni desparțiti el zicea nici să nă audă de ea, dă-o draq acum o săptămână, și aseara bum s-au împăcat. Ceva îi pudred la mijloc?

| mgtow a răspuns (pentru Munteanu_Lenuta_1971):

El stie mai bine