| hinaty♫ a întrebat:

Daca candva va veni J. Bieber in concert in Romania, cam cat vor costa bilete vip? dar cele normale? ce permisiuni ai daca ai bilet vip?
Urgent please
Funda!:X

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Nu mai visa atat...
cele V. I. P vor fi cu siguranta mai scumpe.
Dar cele normale vor fi mult mai ieftine.Depinde, n-ai mai fost la vreun concert? Ma rog, depinde si de cine da concertul. Erau diferente de cateva sute intre 2 concertelaughing
La Iron Maiden din Cluj era 100 lei, dar parca acum vreun an la Madonna incepea de pe la 100-200 lei pana pe la 800. Deci iti dai tu seamatongue

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nimeni nu stie pentru ca nu a fost anuntat nici un concert de-al lu' ala prin Romania.

Daca ai bilet VIP stai foarte aproape de scena.

Răspuns utilizator avertizat