| eu_2364 a întrebat:

Daca cineva are IP meu, poate sa imi afle adresa unde locuiesc sau zona unde locuiesc?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dahappyam vazut un program, de fapt era un site, introduceai ip si iti arata prin satelit zona in care stai, insa nu are o precizie asa de mare, nu iti arata fix casa in care locuiesti, probabil pentru ca sunt si unele restrictii

| DrViorel a răspuns:

Da se poate si mai rau, iti pot chiar intrerupe conectarea la internet, si nu ii vorba de un program special ii un program ce toti il avem dar putini stiu sa il utiilizeze, dar stai linistita daca cineva iti face ceva vb cu cei de la net sa schimbe ipul, daca se repeta neplacerile... O zi buna!

| rhytmiser a răspuns:

Da.se poate.acum depinde cine ii acel cineva(politia,"hacker", smecheras de pe mess etc laughing! Nu oricine poate afla adresa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.