| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva arunca o hartie de 100 lei la gunoi si uzata ce se intampla!?

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Practic nimic pentru ca lumea nu stie clar ce ai tu in gunoi.
In teorie ar putea s-o gaseasca un om care cauta prin gunoaie.
Daca bancnota nu are lipsa mai mult de 40% din ea si este prezent macar un semn de siguranta atunci poate sa fie schimbata la o sucursala BNR.

| Neutrull a răspuns:

Pai inseamna ca Ion Luca Caragiale a fost aruncat la gunoi si nu o sa mai dea la BAC operele lui.

| Kerre a răspuns:

Daca o gaseste cineva care cauta intamplator prin acel gunoi poti zice ca avut noroc.

| darrio2007 a răspuns:

Ramane acolo. Pana o descopera cineva.