| Cazurillk a întrebat:

Daca cineva te a manipulat astfel incat sa crezi ca iti citeste gandurile poti sa il intrebi pe medic daca ar merita la. politie sa ma.duc? De ce nu ar vrea sa iti zica? Oricum tin sa zic ca o persoana cu probleme care a fost batjocorita ar trebui sa aiba dreptul

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu iti poate cititi absolut gandurile, nu poti dovedi asta pentru ca e imposibil asa ceva

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Absolut nimeni

| 1onur a răspuns:

Dacă simți din prima clipă și primul moment că un om are el ceva anume personal cu tine fugi de el și stai departe de el nu-l lăsa săte cunoască cu nul lăsa/nu-i permite să se apropie de inima ta și sufletul tău, nu-i permite în niciun fel ce ar putea avea contactul cu tine fiindcă mulți poartă haină de "om" pe ei da în inima lor și sufletul lor, sănt multe dezumanizări, ce ar face orice să-și îndeplinească, ducă până la capăt, toate probleme lor de sănătate grave, care le-au afectat sănătatea mintală!

Nu-ți deschide inima cu ori și cui nu-ți deschide sufletul ori și cui fiindcă intențile lor, false sănt până ajunge săte cunoască, ce probleme ai cu familia, ce probleme ai în viața ta personală, iar când vor vedea că nu vor putea beneficia după tine poți deveni dușmanul lor numărul 1, instant și te vor lovi, exactă unde inima ta și sufletul tău va simți ceai mai mare nedreptate, neputință, suferință și durere, nu-ți lăsa pe mâinile nimănui viața fiindcă oamenii fără frică de Dumnezeu sănt cum sănt.

Există oamenii care aplică maniplarea în scopul lor întunecat, dezumanizat săte aducă în starea să-ți trăiești viața nesigură pe tine fiindcă când vor ajunge săte cunoască îndeajuns de mult, fiindcă tu ai prinsă încrederea adevărată în ei și ți-ai deschis inima și sufletul lor cu Adevărat vor putea cu mintea lor și intenția lor, cu metodele lor, felul lor de afi să-ți rănească viața foarte rău, boți ajute să fi controlată de ei, fiindcă un astfel de "om" numai el știe de ce ar vrea, ar avea o așa intenție cu tine, greu de explicat de ce să-ți facă una ca asta.numai un om fără Dumnezeu țiar face una ca asta.

| 1onur a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine 100%la100% cu Adevărat că orice om, copil minor,Adult, Adolescenți majori, abuzați, agresați, matratați, în ori și ce fel... ar trebuie obligatoriu loat în considerare fără nicio problemă să aibă dreptul la orice susținere a Poliției cu toate drepturile loate în considerare pentru siguranța lor, pentru sănătatea lor, pentru viața lor ce poate fi pusă în pericol de un bolnav mintal...