| StrongHeart a întrebat:

Daca cineva te-ar fura pe fata, cum ai reactiona?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

I-as fura fata, de la mine nu fura nimeni.

| GoldenZenith a răspuns:

Pai exista doua cazuri: sa ma fure si sa nu-mi dau seama, situatie in care aplaud persoana aia pentru ca e suficient de desteapta incat sa faca asta siiiii sa ma fure si sa imi dau seama, caz in care as fi foarte naspa, oricum depinde de gravitatea situatiei.

| oglindasultanului a răspuns:

Mi-a facut-o de multe ori si asa s-a dezvoltat teama de dzeu.

| aumih16 a răspuns:

Nu prea placut!

| CleanHeart a răspuns:

Mi.a furat un coleg 10 lei la liceu, si am urlat in tot liceul ca e un hot la toate etajele cat de tare am putut
Deci nu reactionez asa frumos, furi, platesti.

| Anonima163333 a răspuns:

Rau.