| Pamanteanul a întrebat:

Dacă cineva ți-ar întra în casa și ți-ar sparge toată mobila tu ai plânge? Plângi de obicei când ți se fura bani sau când ți se strica ceva lucruri materiale cum ar fi mobila sau geam sau din astea?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa aiba curaj s-o faca pentru ca il impusc fara ezitare, legea permite sa folosesti o arma cu gloante letale sau neletale cand intra un intrus in casa ta fara acordul tau gen sparge usa sau sare pe geam *la casa

| darrio2007 a răspuns:

Nu as plange deloc. I-o pun si in brate si sa faca ce vrea cu ea. Oricum vreau sa o dau ca este veche.
P.S. Nu te intereseaza o mobila de sufragerie? Moacă.
Arata bine dar este de tip vechi.